Zestaw wstążek satynowych mix rozmiarów - 5 sztuk - kolor brudny różowy
W zestawie



Zestaw wstążek satynowych - różne szerokości w spójnej kolorystyce
Zestaw wstążek satynowych to praktyczny i uniwersalny dodatek do scrapbookingu, cardmakingu, pakowania prezentów oraz projektów handmade. Gładka powierzchnia i subtelny połysk nadają pracom eleganckiego wykończenia i podkreślają ich dekoracyjny charakter.
Satynowe tasiemki doskonale sprawdzają się przy tworzeniu kokardek, przewiązywaniu elementów oraz estetycznym wykańczaniu kompozycji. To niezastąpiony materiał w rękodziele, florystyce, decoupage i dekorowaniu upominków.
Zestaw zawiera wstążki w pięciu różnych szerokościach, utrzymane w jednej, spójnej kolorystyce. Takie rozwiązanie daje większą swobodę projektowania – od delikatnych detali po bardziej wyraziste akcenty – bez konieczności dobierania odcieni osobno.
Miękki materiał dobrze się układa, łatwo wiąże i pozwala tworzyć harmonijne, dopracowane kompozycje.
Wstążki satynowe do scrapbookingu, dekoracji i pakowania
Wstążki satynowe są niezastąpione przy tworzeniu:
- kartek i zaproszeń,
- albumów scrapbookowych,
- dekoracji świątecznych,
- pudełek i opakowań prezentowych,
- ozdób handmade,
- projektów decoupage i mixed media.
To zestaw, który warto mieć w każdej kreatywnej pracowni - zarówno do codziennych prac dekoracyjnych, jak i okazjonalnych projektów okolicznościowych.
Specyfikacja:
- rodzaj: wstążki satynowe
- szerokość: 6 mm, 12 mm, 25 mm, 38 mm, 50 mm
- długość całkowita: 32 m
- ilość sztuk w zestawie: 5
- kolor: brudny różowy
Uwaga: odcień wstążek może się delikatnie różnić w zależności od szerokości.












