Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pianka, ozdoby i dekoracje piankowe

Lekka i elastyczna pianka, ozdoby i dekoracje piankowe to materiały, które mogą zainteresować każdą osobę specjalizującą się w technice scrabookingu. Prezentowane materiały sprawdzą się w różnorodnych pracach kreatywnych, nadając im niepowtarzalny, niezwykle atrakcyjnych charakter. Skorzystaj z naszej oferty i zamów prezentowane dekoracje piankowe dla dzieci, do zdobienia albumów lub zaproszeń.

Piankowe arkusze i gotowe figurki

Kolorowy papier piankowy to materiał idealny do przygotowania różnorodnych dekoracji przestrzennych. Oferujemy go w kolorowych arkuszach o grubości 2mm. Przy pomocy nożyczek lub specjalnych wykrojników przygotujesz z niego różnorodne figurki, kwiatki lub zwierzątka, które następnie możesz wykorzystać do zdobienia okładek i kart albumów, zaproszeń, okolicznościowych kartek, a także opakowań prezentów czy dowolnie innego rodzaju prac kreatywnych. Kartki piankowe są miękkie i wygodne w obróbce. Wystarczą ostre nożyczki lub wykrojnik. W ofercie sklepu NaStrychu.pl znajdziesz również gotowe, już wycięte z pianki dekoracje. Dostępna w arkuszu pianka, ozdoby i dekoracje piankowe można naklejać na wiele typów powierzchni. To naprawdę bardzo łatwe.

W produkcji świątecznych ozdób, zaproszeń, zdobieniu albumów, pamiętników czy przygotowaniu okolicznościowych kartek pomoże Ci elastyczna pianka, ozdoby i dekoracje piankowe, jakie znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Zapoznaj się z pełnym katalogiem dostępnych materiałów i zamów potrzebne Ci ich rodzaje. W sklepie znajdziesz również wiele innych produktów dekoracyjnych, a także narzędzia i akcesoria plastyczne.

pixel