Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bazy do wianków

Bazy do wianków to idealna podstawa do tworzenia pięknych, florystycznych kombinacji. Są one dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i materiałach. Dzięki temu wyczarujesz wszystko to, co tylko sobie wymarzysz. Wyobraźnia staje się tutaj jedynym ograniczeniem.

Bazy do wianków - stwórz magiczne kompozycje!

Nasza oferta to między innymi oponki styropianowe. Miękka, lekka i łatwa w obróbce baza stanowi dobrą opcję dla osób, które chcą stworzyć delikatne wianki z żywych kwiatów i mieć pewność, że będą one trwałe i odporne na uszkodzenia. Jeśli florystyka to Twoja praca lub pasja koniecznie zaopatrz się w ten model. Inną, godną uwagi opcją, są bazy do wianków z wikliny. Klasyczne i elastyczne, co daje szansę na bezproblemowe formowanie produktu. Na bazie wiklinowej, bez zbędnych komplikacji, umieścisz żywe lub sztuczne rośliny, gałęzie, liście i inne ozdoby.

Posiadamy także rozwiązania, które już u podstaw niosą ze sobą nieco florystycznego ducha! Mowa tutaj, chociażby o wersjach z bukszpanu, które same w sobie już są po prostu piękne.

 

pixel