Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Półfabrykaty do biżuterii

Nie ma bardziej wdzięcznej formy wyrażenia swojego zmysłu do stylu i umiejętności manualnych niż tworzenie zjawiskowej biżuterii. Wiedząc o tym, że ta forma rękodzieła jest coraz bardziej popularna przygotowaliśmy Na Strychu bogatą ofertę detali, które pozwalają na wykonanie wymarzonych świecidełek bez problemu, ale z pasją!

Biżuteria – jak ze snu!

Pamiętamy też, jak różne są gusta – więc w naszej szerokiej propozycji można znaleźć koraliki, zawieszki metalowe czy przekładniki dostosowane do przeróżnych stylów biżuterii. Bez względu na to czy szuka się elementów do wisiorka w klimacie vintage, czy też ma to być bardzo nowoczesna bransoleta – zapewniamy, iż w tej obszernej kategorii znajdzie się dokładnie to, co niezbędne do zgrabnego wykonania projektu.

Gwarantujemy również wysoką jakość każdego przedmiotu, jaki oferujemy – dzięki czemu można z udziałem naszego asortymentu stworzyć dla siebie bądź bliskiej osoby zestawy biżuterii, które przetrwają próbę czasu i będą przypominać o umiejętnościach ich stwórcy przez długi czas.

pixel