Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przekładki i wkłady

Jeśli specjalizujesz się w tworzeniu dekoracyjnych albumów, segregatorów, organizerów czy notesów, zamów oferowane przez nas przekładki i wkładki. Znajdziesz w tym miejscu arkusze wykonane z twardej tektury introligatorskiej, karty albumowe z tektury dwustronnie bielonej czy kolorowe zestawy arkuszy obustronnie zadrukowanych, o różnych wymiarach.

Oryginalny album, planer lub kalendarz

Miłośniczkom scrapbookingu oferujemy sztywne arkusze introligatorskie, a także różnego rodzaju przekładki i wkładki, w tym ich specjalne wersje dedykowane tworzeniu ściśle określonych typów przedmiotów. Są to m.in. odpowiednio dekorowane wkłady do planera,
dzięki którym zyskasz możliwość stworzenia niepowtarzalnego dziennika do rejestrowania swoich codziennych aktywności. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się również w gotowy wkład do segregatora w kropki, zestaw kolorowych przekładek, które pomogą w wydzieleniu tematycznych części albumu, notesu czy pamiętnika, a także w już opisany wkład do organizera, z wyznaczonym miejscem na notatki. Dzięki prezentowanym materiałom, stworzenie atrakcyjnego i funkcjonalnego albumu, dziennika, segregatora czy notesu, będzie znacznie łatwiejsze.

Na ofertę przygotowaną przez sklep internetowy NaStrychu.pl składają się różnorodne materiały plastyczne, dekoracyjne, papiernicze i wiele innych. Jeśli chcesz ułatwić sobie pracę, sięgnij po gotowe przekładki i wkładki do albumów, dzienników, notesów, organizerów czy segregatorów. Wystarczy je tylko ciekawie ozdobić, by nadać im oryginalną formę i niepowtarzalny charakter.

pixel