Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Quilling

Wśród wszystkich technik zdobniczych, quilling jest jedną z coraz chętniej wybieranych. Delikatność i lekkość kompozycji stworzonych za pomocą quillingu sprawiło, że jest on wyjątkową techniką, która od wielu już lat ma coraz większe grono miłośników.

Quilling polega na misternym zwijaniu pasków papieru w formę spirali. Formowanie zewnętrznych warstw zaś pozwala na nadanie ozdobie dowolnego kształtu. Tak wykonany element można przenieść na powierzchnię płaską i przymocować klejem. Sposób prosty i efektowny, dzięki któremu nie tylko ozdobisz każdy przedmiot, ale wykonasz także niesamowitą i unikatową biżuterię. Najpiękniej prezentują się kwiaty wykonane metodą quillingu czy całe obrazy. Często nawet nie tyle jednowymiarowe, co nawet wielowymiarowe. Efekt jest prawdziwie niesamowity.

W naszym sklepie NaStrychu.pl znajdziesz gotowe, różnokolorowe paski o rozmaitych długościach i kształtach (stokrotki, piwonie i wiele innych), które z łatwością wykorzystasz do stworzenia niebanalnych dekoracji dzięki quillingowi. Co prawda podstawą quillingu są właśnie paski, jednakże nie mogłoby zabraknąć w naszym asortymencie niezbędnych akcesoriów, które ułatwią Ci wykonanie zdobień. Specjalne igły oraz nakładki na igły pozwolą Ci sprawnie i szybko wykonać pożądane wzory. Wyszliśmy również naprzeciw Twojej wyobraźni i przygotowaliśmy dla Ciebie różne formy i szablony. Teraz z łatwością wykonasz serduszka, geometryczne kształty, karbowane wzory oraz wielowymiarowe stożkowe dekoracje. Piękne bukiety kwiatów w koszykach lub trójwymiarowe obrazy - quilling to setki możliwości.

pixel