Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Perełki w płynie i konturówki

Do malowania wypukłych linii, stawiania kropek lub tworzenia bardziej złożonych wzorów z efektem przestrzennym przeznaczone są perełki w płynie i konturówki. W sklepie NaStrychu.pl znajdziesz bogaty wybór różnorodnych mediów oraz dedykowanych ich sprawnej aplikacji akcesoriów. To między innymi farby, tusze, bejce, lakiery czy brokaty, dzięki którym ozdobisz wiele różnych powierzchni.

Efekt 3D na wyciągnięcie ręki

Zastosowanie gęstych farb na bazie wody umożliwia tworzenie wypukłych rysunków na powierzchni materiałów wszystkich typów. Perełki w płynie, oferowane wraz z ułatwiającym ich precyzyjne nakładanie aplikatorem, są doskonałym sposobem na przygotowanie oryginalnych, trójwymiarowych dekoracji zdobiących powierzchnię albumów, tkanin, szkła, tektury, drewna, metalu czy przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz perełki w płynie i konturówki do tworzenia dekoracyjnego obramowania, co przyda się m.in. przy pracy z wykorzystaniem farb witrażowych lub lakieru epoksydowego. Oferujemy kolorowe i bezbarwne konturówki do reliefów na bazie gęstych farb wodnych. Znajdziesz tu także płynne perełki we wszystkich popularnych kolorach, również w wersji z brokatem.

Tworzenie przestrzennych wzorów na powierzchni szkła czy ceramiki jest łatwiejsze, niż myślisz. Sięgając po oferowane przez nas perełki w płynie i konturówki, zyskujesz możliwość malowania wypukłych linii, kropek i wzorów na wszystkich typach powierzchni. Dzięki poręcznym aplikatorom zrobisz to z dużą precyzją, oszczędzając cenną farbę i osiągając atrakcyjny efekt wizualny.

pixel