Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pigmenty sypkie, mika, porporina

Ze względu na zdolność do odbijania i rozpraszania światła mika pigment znajduje szerokie zastosowanie w wielu technikach plastycznych. Sproszkowany minerał może być dodawany do farb, żywicy czy past strukturalnych, wykorzystywany do malowania i nadawania charakterystycznego połysku wielu przedmiotów. W sklepie NaStrychu.pl znajdziesz kilka rodzajów takich naturalnych pigmentów.

Zaliczana do krzemianów, występująca w przyrodzie mika to minerał o specyficznych właściwościach. Po rozdrobnieniu ma zdolność do odbijania światła oraz jego rozpraszania, co wykorzystywane jest m.in. w kosmetyce. Mika barwnik to także materiał plastyczny, który można mieszać z farbami, dodawać do żywicy czy past strukturalnych, w ten prosty sposób zmieniając ich właściwości. Korzystając z naszej oferty, zamówisz pigment w proszku do kaligrafii, płatki miki, które można dodawać do różnorodnych materiałów plastycznych, a także specjalne pudry akwarelowe, które po zmieszaniu z wodą działają jak farba, tworząc na malowanej powierzchni atrakcyjny efekt połysku. Mika pigment to produkt niezwykle uniwersalny, który możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów, używając go do zdobienia albumów czy zaproszeń.

Zainwestuj w zapewniający efekt atrakcyjnego połysku, naturalny pigment w proszku do kaligrafii lub sięgnij po naturalny mika barwnik, który po zmieszaniu z wodą, farbą, żywicą pastą strukturalną lub innym medium, pozwoli nadać zdobionej powierzchni charakterystyczny połysk. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na inne rodzaje mediów stosowanych w różnych technikach plastycznych.

pixel