Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Brokat do scrapbookingu

Przydatny podczas realizacji różnorodnych prac kreatywnych, błyszczący brokat sypki w sklepie NaStrychu.pl znajdziesz w dużej różnorodności atrakcyjnych kolorów, w opakowaniach jednostkowych i większych zestawach. Tego typu materiał w szczególności sprawdzi się przy zdobieniu kartek okolicznościowych, albumów, pamiętników i opakowań prezentów.

Niech Twoje prac zyskają metaliczny blask!

Kolorowy brokat sypki to jeden z podstawowych materiałów dekoracyjnych powszechnie wykorzystywanych do zdobienia przedmiotów wielu typów. Na dekorowaną powierzchnię wystarczy nanieść niewielką ilość specjalnego, najlepiej bezbarwnego kleju, a następnie nasypać na nią brokat w wybranym wcześniej kolorze. Oczywiście brokat w proszku może być również wykorzystywany do zdobienia odzieży czy strojów karnawałowych. Możesz posypywać nim włosy lub używać go jako elementu makijażu. W ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy znajdziesz ten popularny produkt dekoracyjny w poręcznych fiolkach, z których część wyposażona została w sitko ułatwiające jego aplikację. Sprzedajemy sypkie brokaty w wielu kolorach, w tym ich holograficzne, niezwykle dekoracyjne wersje.

Skorzystaj z naszej oferty i zamów brokat sypki w zestawie składającym się z kilku fiolek, w niewielkim słoiczku lub opakowaniu przypominającym długopis, z końcówką ułatwiającą jego precyzyjną aplikację. W sklepie znajdziesz również wiele innych materiałów dekoracyjnych, w tym różne rodzaje farb, lakiery, werniksy, pigmenty, tusze, perełki w płynie, konturówki czy mgiełki.

pixel