Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maski i szablony do scrapbookingu

W przygotowaniu zdobień na powierzchni kartek, tkanin czy tapet pomogą Ci oferowane przez nas maseczki. Szablon wystarczy przyłożyć do przedmiotu, który chcemy ozdobić. Następnie przy pomocy wybranego medium na taki przedmiot nanosimy wzór wycięty w szablonie. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w różnorodne szablony na maseczki, do wykorzystania z zastosowaniem past strukturalnych, farb lub innych mediów.

Przystosowana do wielokrotnego użycia, wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego maseczka wykrojnik to popularne narzędzie przeznaczone do zdobienia powierzchni różnorodnych przedmiotów, w tym tkanin, często wykorzystywane w technice decoupage, a także w scrapbookingu, cardmakingu, mix media czy kolażu. W ofercie sklepu NaStrychu.pl znajdziesz różnorodne szablony na maseczki, dzięki którym stworzysz niepowtarzalne, wysoce dekoracyjne wzory, nadasz zdobionym przedmiotom oryginalną fakturę lub tło. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy maseczki szablony w wielu popularnych formatach, w tym ich specjalne wersje 3D przeznaczone do tworzenia zdobień przestrzennych.

Jeśli jest Ci potrzebna maseczka wykrojnik w formacie A5 lub A4, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru produktu zapewniającego możliwość stworzenia interesującego Cię wzoru. Znajdziesz tu również wykrojniki w mniej popularnych formatach. Wszystkie z nich wykonano z materiałów o dużej wytrzymałości, pozwalających zdobić różnorodne przedmioty, w tym tkaniny. Poznaj nasze produkty i zamów ich wybrane rodzaje.

pixel