Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koperty ozdobne

Jeśli przygotowujesz większą partię zaproszeń, kartek okolicznościowych lub karnetów, zamów do nich koperty ozdobne o preferowanej przez siebie kolorystyce, rozmiarze i kształcie. W ofercie przygotowanej przez sklep NaStrychu.pl znajdziesz szeroki wybór kopert wykonanych z dobrej jakości papieru barwionego lub białego, o przyjemnej w dotyku fakturze, w wersji z zamknięciem na szpic lub typu trapez.

Stworzone z myślą o atrakcyjnym zabezpieczeniu okolicznościowych kartek, zaproszeń, podziękowań czy karnetów, kolorowe i białe koperty dekoracyjne oferujemy w dużej różnorodności rozmiarów i kształtów. Znajdziesz w tym miejscu koperty kolorowe, kwadratowe i prostokątne, uzupełnione standardowym zamknięciem typu szpic lub płaskim zamknięciem w trapez, wykonane z papieru o wysokiej gramaturze, co przekłada się na ich atrakcyjny wygląd i zmniejszoną podatność na odkształcenia. Prezentowane w tym miejscu koperty ozdobne dostępne są w kolorze białym, czarnym, zielonym, czerwonym, różowym, niebieskim, bordowym, fioletowym, brązowym i wielu innych. Oferujemy je w szerokim wyborze rozmiarów, co powinno ułatwić znalezienie modelu dopasowanego do własnych potrzeb.

Osobom poszukującym atrakcyjnych wizualnie i trwałych kopert na listy, zaproszenia czy kartki polecamy różnokolorowe koperty dekoracyjne wykonane z dobrej jakości papieru barwionego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, na którą składają się różnorodne materiały dedykowane technice scrapbookingu oraz wielu innym technikom plastycznym. Sprawdź, jakie koperty kolorowe oferujemy i zamów ich wybrane rodzaje.

pixel