Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Papiery i bloki artystyczne

Osobom specjalizującym się w rysunku, kaligrafii lub malarstwie, polecamy doskonałej jakości papiery i bloki artystyczne. Znajdziesz tu także płótno malarskie w bloku, szkicowniki, bloki techniczne do realizacji różnorodnych projektów plastycznych oraz wiele innych artykułów papierniczych o specyficznych właściwościach i przeznaczeniu.

Papier dopasowany do określonego rodzaju medium

Wybór odpowiedniego rodzaju papieru ma decydujący wpływ na jakość i trwałość zrealizowanej pracy plastycznej, a także na komfort i czas jej tworzenia. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić doskonałej jakości papier rysunkowy do przygotowania projektu z wykorzystaniem takich materiałów plastycznych jak ołówki, kreda czy węgiel drzewny. Sprzedajemy również papiery i bloki artystyczne do kaligrafii, do pisania stalówkami czy pędzelkami. Znajdziesz tu także zabezpieczony twardą podkładką blok artystyczny do malowania farbami akwarelowymi, długopisami żelowymi, markerami metalicznymi, kolorowymi ołówkami czy pastelami, składający się z arkuszy wykonanych z bezkwasowego, niezwykle gładkiego papieru szkicownik do markerów i wiele więcej.

Prezentowane papiery i bloki artystyczne to najwyższej jakości materiały papiernicze do różnorodnych zastosowań plastycznych. Oferujemy materiały wykonane z wielu gatunków papieru o specyficznych właściwościach, a przez to zapewniające możliwość uzyskania ciekawego efektu wizualnego przy zastosowaniu określonego rodzaju medium. W sklepie NaStrychu.pl znajdziesz również papiery do scrapbookingu i inne.

pixel