Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Box - pamiątka Chrztu Świętego

2019-08-23
Box - pamiątka Chrztu ŚwiętegoWitajcie!

Jest mi niezmiernie miło gościć na stryszkowym blogu! Dziś pokażę Wam jak wykonać dziecięcy exploding box z uroczej kolekcji papierów Vintage Baby Boy marki Laserowe Love na bazie od Rzeczy z Papieru.Na początek oklejam bazę boxa wybranymi papierami – u mnie to arkusze: brązowy w kropeczki - Vintage Baby Boy 05, niebieski w zabawki Vintage Baby Boy 02 oraz beżowy w kropeczki z kolekcji dla dziewczynki Vintage Baby Girl 05.

Z brązowego i niebieskiego papieru wycinam prostokąty o wymiarach 9,8cm x 6cm, dodatkowo jeden z boków brązowego papieru traktuję ozdobnym dziurkaczem – posłużą one do oklejenia zewnętrznej części pudełeczka. Z beżowego, brązowego i niebieskiego papieru wycinam kwadraty 9,8cm x 9,8 cm, którymi okleję wnętrze boxa. Dodatkowo na wieczko wycinam kwadrat 10cm x 10 cm oraz 4 paski 10cm x 3,3cm.Wszystkie elementy przyklejam na bazę.Z białego papieru wycinam wykrojnikiem 3 serwetki, a z pozostałych arkuszów Vintage Baby, również wykrojnikiem wycinam 3 kółka, na nich umieszczę elementy wycięte z paska Vintage Baby Boy 03. Na przedniej części boxa umieszczę grafikę wyciętą z arkusza do wycinania Vintage Baby Boy 01.Wszystkie elementy przyklejam za pomocą kosteczek dystansowych i taśmy dwustronnej.

Wieczko ozdabiam wstążką i dodaję wycięty wykrojnikiem tag – na nim umieszczę dane dziecka oraz datę chrztu.Na środku boxa umieszczę pudełeczko na banknoty oraz tekturkę 3D wózeczek.  Z białego papieru wycinam dwa kwadraty o wymiarach 13 x 13cm oraz 12,6 x 12,6 cm. Oba kwadraty biguję po w odstępie 1cm 2 razy z każdej strony a rogi przycinam na skos, żeby łatwiej było złożyć mini pudełeczka.Jedno mini pudełeczko wklejam do srodka boxa, drugie oklejam papierem w zabawki – to na nim umieszczę wózeczek.

Na mini pudełeczku przyklejam wózeczek i ozdabiam go papierowymi różyczkami cottage oraz różyczkami zamkniętymi i listeczkami.Na koniec personalizuję pudełeczko, dodaję życzenia i podpisy i box jest gotowy do wręczenia

Pozdrawiam!

M. CiubaPokaż więcej wpisów z Sierpień 2019

Użyte w projekcie

pixel