Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Masy plastyczne, gips, gliny i żywice do decoupage

W nastrychu.pl oferujemy szeroki asortyment produktów, które otworzą przed Tobą drzwi do świata kreatywnego modelowania. Nasze masy plastyczne, gips, gliny i żywice to materiały, które pozwolą Ci na tworzenie różnorodnych form, od prostych figurek po skomplikowane rzeźby. Wybierz swój ulubiony materiał i daj upust swojej kreatywności w technice decoupage.

Pigment do żywicy i barwniki – dodaj koloru swoim projektom

Oferujemy również szeroki wybór pigmentów do żywicy i barwników, które pozwolą Ci na dodanie koloru swoim projektom. Nasze pigmenty i barwniki są łatwe w użyciu i dostępne w wielu odcieniach, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad końcowym wyglądem swojego projektu. Dodaj swoim rzeźbom i formom życia poprzez kolor i fakturę.

Masa papierowa – materiał, który pozwala na twórczość bez granic

Masa papierowa dostępna w naszej ofercie to materiał, który pozwala na twórczość bez granic. Dzięki niej możesz tworzyć nie tylko tradycyjne formy, ale również eksperymentować z teksturą i kształtem. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym artystą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z modelowaniem, nasza masa papierowa pozwoli Ci na realizację Twoich twórczych wizji. Zobacz, czego potrzebujesz, by stworzyć swoje małe dzieła sztuki.

pixel