Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Glass Dome Pop Up czyli II Polski YouTube HOP!

2020-04-22
Glass Dome Pop Up czyli II Polski YouTube HOP!Dziś mamy dla was coś wyjątkowego!
Bo dziś nie przychodzę z tutorialem zdjęciowym jak zwykle, ale z... filmem! I... na tym nie koniec niespodzianek!!
Bo mój film powstał w ramach tegorocznej edycji YouTube Hopa, czyli wyjątkowej serii filmów, autorstwa utalentowanych polskich twórczyń. A sklepik Na strychu jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia  - i oczywiście fundatorem nagrody :) Dlatego warto oglądać nasze filmy, komentować i subskrybować, a poza potężną dawką wiedzy może się wam udać zdobyć bardzo fajne nagrody!Tu ściągawka co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w zabawie i w konkursie:

 

A oto i mój film, powstały we współpracy ze sklepikiem Na Strychu:Opowiadam w nim jak przygotowałam moją inspirację - przestrzenną kartkę "Glass dome pop up", czyli niby szklany klosz, który można złożyć na płasko (i wysłać nawet w sztywnej kopercie)! Będzie uroczym upominkiem np z okazji Dnia Matki.Tak przedstawia się gotowa praca :)

Mam nadzieję, że znajdą się chętni na wykonanie swojej wersji? Oczywiście skorzystałam z materiałów i narzędzi dostępnych Na Stryszku. W filmie opowiadam też czego warto użyć, gdy nie macie jeszcze wprawy w kolorowaniu odbitek stempli - choć gorąco zachęcam do spróbowania, w filmie udzieliłam najważniejszych wskazówek jak zacząć, a stemple, które zaproponowałam doskonale sprawdzą sie na początek nauki :)

Czekam na was na moim kanale, cześć!
Ushii

autor:
ushii
IG: https://www.instagram.com/ushiilandia/
FB: https://www.facebook.com/ushiilandia
YT: http://www.youtube.com/c/UshiilandiaChannelPokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020

Użyte w projekcie

pixel