Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kartka dla mężczyzny - Bedtime Story

2021-08-10
Kartka dla mężczyzny - Bedtime Story

Witam wszystkich czytelników bloga "Na strychu".

Jest mi niezmiernie miło, że mogę stworzyć dla Was inspirację i krok po kroku przedstawić, w jaki sposób ją zrealizowałam.

Tutorial kartkowy jest dla mnie debiutem, ponieważ zwykle swoje prace pokazuję już skończone, w pełnej okazałości. Jest to zatem dla mnie niemałe wyzwanie, ale zacznijmy od początku.

W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić męską kartkę, wykonaną z najnowszej kolekcji Scrapboys "Bedtime story". Podstawę stanowi kwadratowa baza o wymiarach 14 × 14 cm.

Z białego papieru wycięłam kwadrat z okienkiem za pomocą dwóch wykrojników z przeszyciami od DPCraft i maszynki Big Shot only od Sizzix

 

 

 

To samo wykonałam także z papieru scrapbookingowego. Obie części połączyłam ze sobą, a całość przykleiłam do bazy za pomocą piankowej taśmy 3D od DPCraft.

Zdecydowałam się też na kilka arkuszy kolekcji o wymiarach 30 × 30 cm i wybrałam z nich potrzebne fragmenty.

Z papieru z elementami wycięłam postaci i ozdoby, które stanowiły temat pracy. Posłużyły mi w tym celu nożyczki precyzyjne od DPCraft, które idealnie sprawdzają się w cięciu każdych najdrobniejszych szczegółów. 

 

 

Chciałam, aby kartka przypominała teatralną scenę, dlatego użyłam tu motywu kurtyny czy ciekawych rekwizytów.

Głównym bohaterem spektaklu jest tu Pan szczur wysunięty na przód sceny. Stanowi on centralny punkt pracy i jest jej głównym bohaterem.

Wszystkie elementy przykleiłam na taśmie piankowej 3D, a niektóre także klejem Magic od Kamaben.

Bardzo podoba mi się to, że w kolekcjach od Scrapboys na każdym arkuszu widnieją różne zwroty takie jak "Wszystkiego najlepszego", "Dla Ciebie", "Nasza historia" itd.

Często korzystam z takich dodatków. Uważam, że są one idealnym wypełnieniem pracy. Zrobiłam tak również w tym przypadku.

Mam nadzieję, że kartka, którą wykonałam, przypadnie Wam do gustu, i kogoś z Was zainspirowałam!

Pozdrawiam,  Martyna Krzyżowska

Autor: 

Martyna Krzyżowska

https://www.instagram.com/papierowo.mi/

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021

Użyte w projekcie

pixel