Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kartka komunijna z tekturką 3D w pudełku

2020-06-01
Kartka komunijna z tekturką 3D w pudełkuWitajcie!
Dziś pokażę Wam, jak w prosty sposób stworzyć efektowną kartkę w pudełeczku z wykorzystaniem tekturki 3D. Potrzebne nam będą:
- baza kartki i pudełeczko z okienkiem,
- 1 arkusz białego papieru,
- 2 arkusze dowolnego papieru scrap – ja użyłam najnowszej kolekcji UHK Gallery Avonlea Day by Day: Winter Pool i Winter Veranda,
- tekturka 3D – ja wykorzystałam pół kielich od Wycinanki,
- serwetka lub kółko,
- kilka kwiatuszków papierowych oraz wyciętych z arkusza do wycinania,
- kilka listeczków i napis,
- a także klej i kosteczki dystansowe.Z arkuszy papieru białego i scrapowego wycinamy 3 prostokąty, każdy o 6mm mniejszy od poprzedniego i naklejamy je jeden na drugim. Następnie w miejscu, gdzie chcemy przymocować tekturkę 3D naklejamy serwetkę/kółko, i sklejamy kielich element po elemencie.
Tył smarujemy klejem, a elementy, które nie przylegają do kartki podklejamy kosteczkami dystansowymi, żeby całość dobrze trzymała się na kartce.Teraz czas na udekorowanie naszej kartki. Ja wycięłam sobie wcześniej kilka listków oraz kwiatuszków i kilka papierowych kwiatów i z nich po bokach buduję 2 kompozycje. Na koniec na dole umieszczam jeszcze tekturowy napis i przestrzenna kartka gotowa:Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie w sklepiku Na strychu!
Pozdrawiam serdecznie,
Magda

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2020
pixel