Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kartka pop up z motylkami

2016-05-11
Kartka pop up z motylkami
Kartka dla maleńkiej wiosennej dziewczynki - musiała być bardzo wiosenna i radosna, jak jej pojawienie się na świecie! Od razu pomyślałam o motylach i o karce typu pop up box. Składa się na płasko w kopercie, a gdy ją rozłożymy - wygląda jak pudełko pełne niespodzianek :)
 
 
Moją wersję pop up boxa wzbogaciłam o umieszczony w wewnętrznej tylnej kieszonce tag z miejscem na  życzenia :
 
 
"Pudełko" ozdobiłam idealnymi na takie okazje papierami Galerii Papieru z kolekcji Jak we śnie II. Z nich też zrobiłam kopertę, dzięki czemu powstał zgrabny komplecik. Do udekorowania pudełka wykorzystałam wykrojnik Marianne Design, który niezmiennie będę Wam polecać, bo choć pozornie świąteczny, to ma w sobie elementy szalenie uniwersalne, rewelacyjne małe gałązki itd, z których korzystam często, przez cały rok!
 

 
Przy okazji... Nie wiem, czy też tak macie, ale ja często zachowuje drobne resztkowe wycinanki z wykrojników - te o ciekawych kształtach oczywiście, jakieś maleńkie serduszka, gwiazdki i takie tam... Na opasce na kopertę, którą widzicie powyżej nakleiłam kilka takich właśnie "odpadków" - z wykrojnika ramki (będącej bazą ozdoby opaski) - zostają po jej wycięciu kropeczki w dwóch rozmiarach, które bardzo sympatycznie mogą urozmaicić pracę :)
 

Pozdrawiam,
Ushii

autor:
ushii https://www.facebook.com/ushiilandia

https://www.instagram.com/ushiilandia/

Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
pixel