Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pojemnik z łuby ozdobiony quillingiem

2020-04-28
Pojemnik z łuby ozdobiony quillingiemWitajcie!

Pomimo faktu, że na świecie nie dzieje się dobrze, życie toczy się dalej. Minęła Wielkanoc, a w maju mamy najpiękniejsze święto w Roku - Dzień Matki. Przygotowałam pudełeczko właśnie z myślą o tym święcie, choć może to być drobny upominek na każdą okazję czy nawet bez okazji.

Potrzebujemy:
- owalny pojemnik z łuby
- papier ScrapAndMe z kolekcji Meadow Impressions 03 04 i Meadow Impressions 07 08
- papier ścierny
Przycinam papier na wierzch i boki pudełeczka. Nie musi być idealnie pasujący, ponieważ nadmiar usuwam papierem ściernym.Kiedy moje pudełeczko jest już całkowicie obklejone, delikatnie tuszuję jego krawędzie.Zapomniałam Wam pokazać na zdjęciu, ale mój pojemnik lakieruję kilka razy matowym lakierem np. takim . I przystępuję do ozdabiania.

Potrzebne mi będą:
- elementy wycięte z arkusza Meadow Impression
- tekturki ze Scrapińca
- puder do embosingu fioletowy i zielony
- tusz do embosingu
- taśma piankowa 3D
- sizal
- nagrzewnicaTekturki embossuję na 2 kolory, aby się ze sobą przenikały.Na pudełko zaczynam przyklejać dekoracje. Tworzę sobie tło pod quillingowe kwiaty.
Najpierw przyklejam sizal, na to zembossowane tekturki, a potem kilka wyciętych elementów.Do quillingowych kwiatów potrzebne mi będą:
- 2 kolory pasków: liliowy i fioletowe
- igła do quillingu
- szablon do quillingu
- pęseta
- karbownicaLiliowe paski przecinam na pół. Zwijam krążek i pozwalam mu się rozwinąć w szablonie. U mnie to otwór z nr 9:Krążki ściskam z jednego końca tworząc łezkę:Następnie moją łezkę owijam kilka razy dookoła paskiem przepuszczonym przez karbownicę. Ja owijam każdą łezkę po 5 razy.Sklejam płatki ze sobą, następnie przy pomocy gąbki kuchennej i szpilki formuję je.Z połowy paska fioletowego robię krążki, które będą środkami moich kwiatów.

Moje pudełeczko jest gotowe.  Ja wrzuciłam do niego słodycze, ale myślę, że może to być pojemnik na biżuterię lub inne drobiazgi.Życzę Wam zdrówka!
Agnieszka


autor:


Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020

Użyte w projekcie

pixel