Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Faktury

UWAGA! Bardzo ważne — jedno konto w sklepiku odpowiada jednej firmie. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane — zarejestruj nowe konto. 

 

Faktury dla placówek oświatowych i innych - z opcją nabywca/odbiorca.

Realizacja zamówień dla placówek wygląda u nas następująco:

  1. Złożenie zamówienia na stronie nastrychu.pl ze wpisaniem pełnych danych do faktury i wysyłki. Jeśli na fakturze ma być nabywca i odbiorca — proszę wpisać pełne dane w komentarz do zamówienia.
  2. Prosimy o wpisanie w komentarz do zamówienia, że potrzebują Państwo fakturę do opłacenia. 
  3. Na wpisany podczas składania zamówienia adres e-mail wysyłamy fakturę do opłacenia.
  4. Po otrzymaniu pełnej wpłaty realizujemy zamówienie. Regulaminowo w ciągu czterech dni roboczych jednak jesteśmy znani z błyskawicznych wysyłek — wysyłamy paczki nawet w tym samym dniu od zaksięgowania wpłaty, zależnie od godziny dotarcia wpłaty. Nie realizujemy nieopłaconych zamówień.

Chcę otrzymać fakturę VAT. Jak to zrobić?

Do każdego zamówienia w naszym sklepie wystawiamy fakturę na dane, które zostaną wpisane podczas składania zamówienia. Faktury wysyłamy drogą elektroniczną na wskazany w zamówieniu adres e-mail. 

Chcę otrzymać fakturę proforma. Jak to zrobić?

Faktura proforma wystawia się automatycznie po złożeniu zamówienia.

Znajduje się w zakładce "Twoje konto", w module zamówień. 

Po kliknięciu - bieżące zamówienie - należy przewinąć stronę do "Dokumenty wystawione dla tego zamówienia " zaraz przed podsumowaniem.

Należy pamiętać o wpisaniu pełnych poprawnych danych podczas rejestracji lub uzupełnić je (przed złożeniem zamówienia) w zakładce „Twoje konto” w module "Dane osobowe" po zalogowaniu się do sklepu.

Wpisanie danych w komentarzach do zamówienia nie sprawi, że pojawią się one na proformie, dlatego jeśli potrzebujesz faktury proforma z danymi nabywca/odbiorca trzeba taką informację umieścić w komentarzu przy składaniu zamówienia. 

Chcę złożyć zamówienie, które będzie prezentem. Czy mogą Państwo nie dołączać faktury?

Polskie prawo wymaga wystawienia dokumentu sprzedaży. Jesteśmy zobowiązani go wystawić, lecz dokument wysyłamy drogą elektroniczną, zatem w przesyłce go nie będzie. 

Masz inne pytania? Prosimy o kontakt e-mailowy: kontakt@nastrychu.pl 

pixel